Sukienka skórzana mini kieszenie camel

CMK710 camel

Nowość

139,99 zł w tym VAT

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

   S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)85868788
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)30313233
Długość rękawa od pachy (G)24252627


  • Sukienka skórzana mini kieszenie czarna

Sukienka elegancka mini w kolorze camel. Sukienka skórzana z 3/4 rękawem. Sukienka elegancka z kieszeniami po bokach i na biuście. Posiada w pasie pasek do zapięcia. Zapinana na zatrzaski. Idealnie sprawdzi się na każde wyjście.

Skład: 97% poliester, 3% elastan


  • Sukienka skórzana mini kieszenie czarna
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka skórzana mini kieszenie camel

    Sukienka skórzana mini kieszenie camel

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Helena

    Super fason, świetne wykonanie. Jak zawsze szybka dostawa, gorąco polecam

    Oceń 

    Beata

    Przyjemna, dobrze układająca się na ciele, super pasek. Ładny dekolt podkreślający biust

    Oceń 

    Zuzia

    Sukienka w fajnym jasnym kolorze, przydatne kieszenie, ładnie podkreśla talię

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka skórzana mini kieszenie camel

    Sukienka skórzana mini kieszenie camel

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: