Sukienka rozkloszowana skórzana midi czarna

CMK712 czarna

Nowość

139,99 zł w tym VAT

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

   S

(36)

M

(38)

L

(40)

XL

(42)

Długość całkowita (A)100101102103
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)42434445
Długość rękawa od pachy (G)30313233

Sukienka skórzana midi w kolorze czarnym. Sukienka damska z 3/4 rękawem. Sukienka rozkloszowana z paskiem. Zapinana z przodu na suwak. Idealnie sprawdzi się na każde wyjście.

Skład: 100% poliester

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana skórzana midi czarna

    Sukienka rozkloszowana skórzana midi czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka rozkloszowana skórzana midi czarna

    Sukienka rozkloszowana skórzana midi czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: