Elegancka sukienka koronka CM452 różowa

CM452 różowa

Nowy

139,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXLXXL
Długość całkowita (A)8586878889
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-8081-85
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110
Długość rękawa od ramienia  (F)3233343536
Długość rękawa od pachy (G)1718192021

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Elegancka sukienka koronka CM452 różowa

    Elegancka sukienka koronka CM452 różowa

    Rozmiary: S, M, L, XL

    Kolory: ecru, pudrowy róż

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Zjawiskowa i niepowtarzalna sukienka z elementami koronki. Sukienka rękaw 3/4 w całości z koronki, przód przeszywany również koronką. Bardzo elegancka sukienka idealna na wyjątkowe okazje.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

139,99 zł w tym VAT


  • Sukienka z koronką
  • Elegancka sukienka z koronką
  • Elegancka sukienka z koronką
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: