Sukienka elegancka mini CMK279 granatowa

CMK279 granatowa

Nowy

229,99 zł w tym VAT

229,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarXSSML
Długość całkowita (A)88899091
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w talii(C)63-6566-6869-7273-76
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102
Długość rękawa od ramienia (F)55565758
Długość rękawa od pachy (G)42434445



















  • Sukienka elegancka mini CMK244 czarna
  • Sukienka elegancka mini CMK279 bordowa

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka i kobieca ołówkowa sukienka wykonana w całości z koronki z długim rękawem. Sukienka posiada ozdobny dekolt oraz pod koronką nieprześwitujący materiał. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza


  • Sukienka elegancka mini CMK244 czarna
  • Sukienka elegancka mini CMK279 bordowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka elegancka mini CMK279 granatowa

    Sukienka elegancka mini CMK279 granatowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Jagoda

    Sukienka bardzo dobrze przylega do ciała, serdecznie polecam ten sklep.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka elegancka mini CMK279 granatowa

    Sukienka elegancka mini CMK279 granatowa

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: