Sukienka rozkloszowana CM549 szara

CM549 szara

Nowy

199,99 zł
w tym VAT

Tabela
rozmiarów
RozmiarXSSMLXL
Długość całkowita (A)8990919293
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w talii(C)63-6566-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)4748495051
Długość rękawa od pachy (G)3334353637



  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana CM549 szara

    Sukienka rozkloszowana CM549 szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka i kobieca rozkloszowana sukienka wykonana w całości z koronki z długim rękawem. Sukienka posiada pod koronką nieprześwitujący materiał oraz usztywniający tiul. Idealna na wesele, studniówkę, sylwestra i inne uroczystości.

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

199,99 zł w tym VAT

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

więcej informacji

Polecamy z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: