Sukienka koronkowa CMK707 bordowa

CMK707 bordowa

Nowy

229,99 zł w tym VAT

229,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

Długość całkowita (A)939495969798
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód w pasie (C)65-6869-7273-7677-8081-8586-90
Szerokość w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)333435363738
Długość rękawa od pachy (G)181920212223

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Elegancka sukienka koronkowa mini. Dopasowana, o kroju ołówkowym. Wykonana w całości z koronki, posiada podszewkę. Sukienka z krótkim rękawem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle elegancka i stylowa. Poczujesz się w niej seksownie i kobieco.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronkowa CMK707 bordowa

    Sukienka koronkowa CMK707 bordowa

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka koronkowa CMK707 bordowa

    Sukienka koronkowa CMK707 bordowa

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: