Sukienka koronkowa CMK707 czarna

CMK707 czarna

Nowy

229,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar36 (S)38 (M)40 (XL)42 (XXL)
44 (XXXL)
46 (4XL)
Długość całkowita (A)939495969798
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód w pasie (C)65-6869-7273-7677-8081-8586-90
Szerokość w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)333435363738
Długość rękawa od pachy (G)181920212223

  • Darmowa dostawa od: 149,00 zł
  • Wysyłka w ciągu 24H
  • Zamówienia
    tel. 691 381 170
  • Koszt dostawy
  • 14 dni na zwrot
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronkowa CMK707 czarna

    Sukienka koronkowa CMK707 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Elegancka sukienka koronkowa mini. Dopasowana, o kroju ołówkowym. Wykonana w całości z koronki, posiada podszewkę. Sukienka z krótkim rękawem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle elegancka i stylowa. Poczujesz się w niej seksownie i kobieco.

229,99 zł w tym VAT

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

Polecamy z tej kategorii: