Sukienka z koronki mini CMK798 szara

CMK798 szara

Nowy

144,99 zł

114,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

114,99 zł
w tym VAT

144,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

34

(XS)

36

(S)

38

(M)

40

(XL)

42

(XXL)

Długość całkowita (A)8384858687
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)62-6566-6869-7273-7677-80
Szerokość w biodrach (D)78-9192-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)3940414243
Długość rękawa od pachy (G)2827282930

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Sukienka elegancka koronkowa mini. Rozkloszowana, wykonana na dole z materiału. Góra wykonana z koronki. Jedno ramię posiada pod koronką materiał, drugie samą koronkę. Sukienka z 3/4 rękawem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal czy inną ważną okazję. Jest niezwykle elegancka i stylowa. Poczujesz się w niej seksownie i kobieco.

Skład: 95% poliester, 5% elastan.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka z koronki mini CMK798 szara

    Sukienka z koronki mini CMK798 szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Magdalena

    cudowny kolor i wzór, polecam gorąco

    Oceń 

    Agnieszka

    Sukienka chyba najpiękniejsza jaką miałam

    Oceń 

    Anita

    Idealna sukienka

    Oceń 

    Julia

    Zakochałam się w niej!

    Oceń 

    Alicja

    Bardzo starannie wykonana sukienka, polecam.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka z koronki mini CMK798 szara

    Sukienka z koronki mini CMK798 szara

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: