Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna

CMK943 czarna

Nowy

269,99 zł w tym VAT

269,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

34

(XS)

36

(S)

38

(M)

40

(L)

Długość całkowita (A)84858687
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w pasie (C)61-6465-6869-7273-76
Szerokość w biodrach (D)87-9091-9495-9899-102
Długość rękawa od ramienia (F)51525354
Długość rękawa od pachy (G)40414243


  • Sukienka rozkloszowana CMK943 różowa
  • Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Elegancka sukienka koronkowa mini. Sukienka rozkloszowana z długim rękawem. Wykonana w całości z koronki, posiada podszewkę. Dekolt sukienki wycięty w literę ''V''. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle modna i stylowa. Poczujesz się w niej zjawiskowo.

Skład: 80% poliester, 20% wiskoza


  • Sukienka rozkloszowana CMK943 różowa
  • Sukienka rozkloszowana CMK943 szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna

    Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna

    Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: