Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

CMK943 szara

Nowy

269,99 zł w tym VAT

269,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

34

(XS)

36

(S)

38

(M)

40

(L)

Długość całkowita (A)84858687
Zalecany obwód w biuście (B)79-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w pasie (C)61-6465-6869-7273-76
Szerokość w biodrach (D)87-9091-9495-9899-102
Długość rękawa od ramienia (F)51525354
Długość rękawa od pachy (G)40414243


  • Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna
  • Sukienka rozkloszowana CMK943 różowa

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Elegancka sukienka koronkowa mini. Sukienka rozkloszowana z długim rękawem. Wykonana w całości z koronki, posiada podszewkę. Dekolt sukienki wycięty w literę ''V''. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle modna i stylowa. Poczujesz się w niej zjawiskowo.

Skład: 80% poliester, 20% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Kopertówka elegancka CMT58 czarna


  • Sukienka rozkloszowana CMK943 czarna
  • Sukienka rozkloszowana CMK943 różowa
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

    Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Julia

    Sukienka świetnie sprawdziła się na studniówce, polecam ją również na inne okazje.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

    Sukienka rozkloszowana CMK943 szara

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: