Sukienka koronkowa CMK707 błękitna

CMK707 błękitna

Nowy

229,99 zł

199,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-30,00 zł

199,99 zł
w tym VAT

229,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

Długość całkowita (A)939495969798
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód w pasie (C)65-6869-7273-7677-8081-8586-90
Szerokość w biodrach (D)91-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)333435363738
Długość rękawa od pachy (G)181920212223

Polski Dystrybutor Firma COSMOS. Produkt Polski

Elegancka sukienka koronkowa mini. Dopasowana, o kroju ołówkowym. Wykonana w całości z koronki, posiada podszewkę. Sukienka z krótkim rękawem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Wykonana z najwyższej jakości koronki, z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Sukienka idealna na wesele, bal, studniówkę, czy inną ważną okazję. Jest niezwykle elegancka i stylowa. Poczujesz się w niej seksownie i kobieco.

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Torebka wizytowa zapinana CMT36 chabrowa

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronkowa CMK707 błękitna

    Sukienka koronkowa CMK707 błękitna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka koronkowa CMK707 błękitna

    Sukienka koronkowa CMK707 błękitna

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: