Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

CMK140 czerwona

Nowy

219,99 zł w tym VAT

219,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

XS

(34)

S

(36)

M

(38)

L

(40)

Długość całkowita (A)88899091
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w talii (C)63-6566-6869-7273-76
Szerokość w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102
Długość rękawa o ramienia(F)58596061
Długość rękawa od pachy (G)45464748


  • Sukienka koronka dekolt CMK140 czarna

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka damska w kolorze czerwonym. Sukienka rozkloszowana z tiulem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Sukienka mini z koronkową góra. Dekolt sukienki wycięty w literę V. Sukienka posiada długie, prześwitujące rękawy z elementami koronki. Sukienka z podszewką. Niezwykle urokliwa i kobieca. Idealnie nadaje się na wesele czy inne uroczystości. Każda kobieta powinna mieć taką kreację w swojej szafie. najnowsze wzory tego sezonu!

Skład: 70% wiskoza, 30% poliester

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Kopertówka elegancka CMT58 złota

-Kopertówka elegancka CMT58 bordowa


  • Sukienka koronka dekolt CMK140 czarna
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Napisz opinię

    Polecamy z tej kategorii: