Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

CMK140 czerwona

Nowy

219,99 zł w tym VAT

219,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

XS

(34)

S

(36)

M

(38)

L

(40)

Długość całkowita (A)88899091
Zalecany obwód w biuście (B)80-8283-8687-9091-94
Zalecany obwód w talii (C)63-6566-6869-7273-76
Szerokość w biodrach (D)88-9192-9495-9899-102
Długość rękawa o ramienia(F)58596061
Długość rękawa od pachy (G)45464748


  • Sukienka koronka dekolt CMK140 czarna

Kolekcja Firmy COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka damska w kolorze czerwonym. Sukienka rozkloszowana z tiulem. Zapinana z tyłu na kryty suwak. Sukienka mini z koronkową góra. Dekolt sukienki wycięty w literę V. Sukienka posiada długie, prześwitujące rękawy z elementami koronki. Sukienka z podszewką. Niezwykle urokliwa i kobieca. Idealnie nadaje się na wesele czy inne uroczystości. Każda kobieta powinna mieć taką kreację w swojej szafie. najnowsze wzory tego sezonu!

Skład: 70% wiskoza, 30% poliester

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Kopertówka elegancka CMT58 złota

-Kopertówka elegancka CMT58 bordowa


  • Sukienka koronka dekolt CMK140 czarna
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?

Dodaj do listy życzeń

  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Sara

    Cudowna sukienka, polecam sklep! :D

    Oceń 

    Dorota

    Sukienka cudowna! Idealna na studniówkę i wesele!

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Sukienka koronka dekolt CMK140 czerwona

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: