Sukienka ołówkowa z koronki mini czarna

CM528 czarna

Nowość

149,99 zł w tym VAT

149,99 zł
w tym VAT

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
Rozmiar

36

(S)

38

(M)

40

(L)

42

(XL)

44

(XXL)

46

(3XL)

Długość całkowita (A)919293949596
Zalecany obwód w biuście (B)83-8687-9091-9495-9899-102103-106
Zalecany obwód  w talii (C)66-6869-7273-7677-8081-8586-90
Zalecany obwód  w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106107-110111-114
Długość rękawa od ramienia (F)383940414243
Długość rękawa od pachy (G)262728293031


  • Sukienka ołówkowa z koronki mini granatowa
  • Sukienka ołówkowa z koronki mini chabrowa
  • Sukienka ołówkowa z koronki mini szara

Polski Producent Odzieży Firma COSMOS. Produkt polski.

Elegancka sukienka damska. Sukienka w całości wykonana z koronki, posiada podszewkę w tym samym kolorze. Sukienka z 3/4 rękawem, zapinana na suwak. Na plecach delikatne wycięcie w kształcie litery V. Wykonana z najwyższej jakości tkaniny. Idealna sukienka na Sylwestra, wesele, czy inne ważne okazje. Świetnie sprawdzi się również jako sukienka do pracy lub na co dzień. Najnowsze wzory sezonu!

Skład: 70% poliester, 30% wiskoza

NASZA STYLIZACJA- MOŻNA RÓWNIEŻ KUPIĆ:

-Szal elegancki w kratkę CMS37 czerwony


  • Sukienka ołówkowa z koronki mini granatowa
  • Sukienka ołówkowa z koronki mini chabrowa
  • Sukienka ołówkowa z koronki mini szara
Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka ołówkowa z koronki mini czarna

    Sukienka ołówkowa z koronki mini czarna

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń
    Oceń 

    Iwona

    Bardzo piękna sukienka, dostarczenie ekspresowe! Gorąco polecam.

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka ołówkowa z koronki mini czarna

    Sukienka ołówkowa z koronki mini czarna

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również:

    Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: