Sukienka falbanka trapez czerwona

CM445 czerwona

Nowość

134,99 zł

59,99 zł w tym VAT

PROMOCJA

-75,00 zł

59,99 zł
w tym VAT

134,99 zł

Wybierz rozmiar
ostatnie sztuki
na wyczerpaniu
Tabela
rozmiarów
RozmiarSMLXL
Długość całkowita (A)86878889
Zalecany obwód w biuście (B)83-8697-9091-9495-98
Zalecany obwód w pasie (C)66-6869-7273-7677-80
Zalecany obwód w biodrach (D)92-9495-9899-102103-106
Długość rękawa od ramienia (F)27282930
Długość rękawa od pachy (G)13141516

Kolekcja Firmy Cosmos. Produkt Polski.

Damska sukienka w kolorze czerwonym. Bardzo urocza i stylowa. Sukienka z krótkim rękawem, zapinana z tyłu na suwak. Posiada duże falbany z przodu. Dostępna w wielu wersjach kolorystycznych.

Skład: 100% poliester

Jak dobrać odpowiedni rozmiar ?
  • Pytanie o Produkt
  • Zapytaj o Produkt

    Sukienka falbanka trapez czerwona

    Sukienka falbanka trapez czerwona

    Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

    * Wymagane pola

      Opinie o produkcie

      Zwiń

    Brak opinii o produkcie

    Aby móc ocenić produkt lub dodać opinię, musisz być zalogowany.

    Napisz opinię

    Sukienka falbanka trapez czerwona

    Sukienka falbanka trapez czerwona

    Napisz opinię

    Klienci, którzy kupili ten produkt kupili również: